середа, 5 лютого 2020 р.

Доброго дня !
В зв'язку з карантином рекомендую:
 для  5-х класів: плетіння бісером на дротяній основі будь-яких тваринок, фігурок ( можна знайти в інтернеті).
 для 7-х класів: В'язання спицями.
 Лицьова петля
Існує два способи в'язання лицьової петлі: класичний і некласичний.
Класичний спосіб лицьової петлі
Коли петлю пров'язують за передню стінку. Другі назви даного способу: перший спосіб в'язання лицьової петлі, лицьова петля за передню стінку.
Некласичний спосіб лицьової петлі
Коли петлю пров'язують за задню стінку. Така петля також називається лицьовою "бабусиною" петлею. Другі назви даного способу: другий спосіб в'язання лицьової петлі, лицьова петля за задню стінку.
Виворітна петля
Також існує два способи в'язання виворітної петлі: класичний і некласичний.
Класичний спосіб виворітної петлі
На наступному малюнку позначений класичний спосіб в'язання виворітної петлі. 
Некласичний спосіб виворітної петлі

для 6-класів: вишиваємо бісером
Вишивку бісером легко освоїти при наявності якісних матеріалів та інструментів. Для роботи з дрібними декоративними намистинами необхідно придбати спеціальну голку. Справжні умільці мають в своїй колекції кілька інструментів для роботи зі стрічками або вишивки різноманітними способами.
Але для бісеру голка з довгастим вушком не підійде. Вам необхідна спеціальна «чарівна паличка». Голка для вишивання бісером — тонка і з маленьким вушком. Найпоширенішими і популярними видами є голки з номером 12.
Але майте на увазі, що при декоруванні товстої, важкої тканини (шкіра або оксамит) необхідно відразу підготувати шило, а щоб швидше почати процес, доведеться скористатися нитковдавлювачем. В інтернет-магазині рукоділля можна замовити всі необхідні для захоплюючого процесу інструменти.
Другий важливий елемент вишивки — нитки. У вишиванні бісером вони не менш важливі, ніж самі декоративні деталі. У цій галузі рукоділля можуть використовуватися різні варіанти:
  • муліне;
  • мононить;
  • волосінь;
  • шовкові або бавовняні матеріали.
Перед початком роботи нитки необхідно навощити восковою свічкою. Вибір матеріалу формується типом декоративних намистин. Тонкі нитки швидко перетираються, тому віддавайте перевагу спеціалізованим варіантам.
вишивання бісером

Бісер та інші інструменти

Асортимент декоративних кольорових елементів для рукоділля представлений у будь-яких кольорах і розмірах від різноманітних виробників. Найбільш популярною і якісною є чеська або японська продукція. Товари від цих виробників дозволять створювати будь-які шедеври на полотні, точно передавати кольори, зберігати рівномірний «рельєф» картини. Фарби бісеру високої якості стійкі до прання і навіть до прасування.
Для вишивки із застосуванням декоративних намистин краще вибирати міцну тканину, яка характеризується стабільністю, тобто, не піддається розтягуванню.
Це запобіжить деформації малюнка і виключить провисання картини, враховуючи тяжкість кольорових елементів. Але це не привід виключати можливості вишивки на трикотажній кофтинці та інших елементах гардеробу. Головне — приступати до такого процесу при наявності досвіду роботи.

Немає коментарів:

Дописати коментар